Policijos dienos proga apdovanojimai ir sveikinimai

Policijos pareigūnai su dekanu L. Klimu po Šv. Mišių

Policijos (Angelų sargų) dienos proga Vilniaus apskr. VPK viršininko Sauliaus Gago apdovanotieji: Širvintų r. PK vyresnysis tyrėjas Neivaldas Četrauskas apdovanotas antrojo laipsnio pasižymėjimo ženklu „UŽ NEPRIEKAIŠTINGĄ TARNYBĄ“, Vilniaus apskr. VPK Širvintų r. PK vyriausioji patrulė Kristina Aukštakojienė apdovanota Padėkos raštu už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą. Dėkojame LR Seimo nariui Petrui Čimbarui už įvertinimą ir padėkas.

Širvintų policijos komisariato pareigūnai dėkoja Širvintų Šv. arkangelo Mykolo bažnyčios dekanui Leonui Klimui už jaukų priėmimą Dievo namuose ir šv. Mišias už policijos pareigūnus.

„Smagu jausti, kad esame reikalingi ir įvertinti. LABAI AČIŪ VISIEMS SOCIALINIAMS PARTNERIAMS UŽ SVEIKINIMUS IR GRAŽIUS ŽODŽIUS“, – rašoma feisbuko socialinėje paskyroje Širvintų PK Bendruomenės Pareigūnai .

UncategorizedPermalink

Comments are closed.