PAGALBA UKRAINOS ŽMONĖMS

Karas Ukrainoje jau tęsiasi metus. Ukrainiečių meilė savo šaliai suteikia jėgų kovoti už savo ir mūsų laisvę. “Ačiū, kad mums padedate”, – su ašaromis akyse dėkojo trijų mažamečių vaikų mama, atvykusi iš Charkovo gyventi į Širvintų rajoną, praėjus vos mėnesiui nuo karo pradžios. Prieš kalėdiniame renginyje Širvintų viešojoje bibliotekoje ukrainiečiai stebėjosi lietuvių gerumu ir dosnumu. Pasak renginio dalyvių, trūksta žodžių dėkingumui išsakyti. Ukrainiečius įkvepia ir mūsų palaikymas, žinojimas, kad jie ne vieni rūpinasi savo tauta. Tad Humanitarinės paramos ukrainiečiams centras Širvintose jungiasi prie Lietuvos Caritas skelbiamos 5-osios “Pagalba Ukrainai” akcijos ir kovo 1 d. 16-18.30 val. Širvintose, Humanitariniame centriuke, rinks paramą Ukrainai. Plakate nurodyta, kas bus renkama. Vardan ukrainiečių ir mūsų laisvės išlikime jautrūs artimo nelaimei. Ateikite ir savo parama pastiprinkite ukrainiečius!