Širvintų parapijos vyrų maldos grupė

Maldos broliai Kristuje, kviečiame jungtis į Širvintų parapijos vyrų maldos grupę. Maldos grupėje siekiame stiprinti vyriškąją tapatybę pagal Dievo planą, skaitome Šv. Raštą, palaikome vieni kitus užtarimo malda, kalbamės, dalinamės iškilusiais iššūkiais.

Į susitikimą gali ateiti kiekvienas vyras, norintis pagilinti savo ryšį su Dievu, susitikti bei pasikalbėti su broliais

Būk budrus, priešas gundys, siųs gyvatę, bet tu nepasiduok, budėk.

 „Jau nebevadinu jūsų tarnais, nes tarnas nežino, ką veikia jo šeimininkas. Jus Aš draugais vadinu, nes jums viską paskelbiau, ką iš savo Tėvo girdėjau. Ne jūs mane išsirinkote, bet Aš jus išsirinkau ir paskyriau, kad eitumėte, duotumėte vaisių ir jūsų vaisiai išliktų, – kad ko tik prašytumėte Tėvą mano vardu, Jis jums duotų. Aš jums tai įsakau: mylėkite vienas kitą!“ (Jn15, 15-17).