Širvintų bažnyčioje suskambėjo šventinis koncertas motinoms

Šventinis Širvintų meno mokyklos koncertas motinoms „Mama, aš dainuosiu tau visas dainas“ sugrąžino Širvintų bažnyčios parapijiečius į prieškarantininį laikotarpį – atgimė pakili nuotaika, pasigirdo šventinis šurmulys, klegesiai, o vaikų lūpose suskambo nuoširdžiausi žodžiai ir dainos motinoms. Toks buvo Motinos dienos sekmadienis 2022 m. gegužės 1 dieną.

Širvintų meno mokyklos jaunučių choras „Garsiukai“, vadovaujami Julijos Jadzevičienės, nuotaikingomis dainomis ir skaidriais balsais apdainavo Lietuvą, jos grožį, motinų gerumą, apdovanojo šypsenomis. Muzikinius sveikinimus perdavė ir savo nuoširdumu bei talentais pradžiugino ankstyvojo muzikinio ugdymo grupės mokiniai drauge su mokytoja Aušrine Ulinskaite.

Nuoširdus AČIŪ Širvintų meno mokyklos auklėtiniams ir jų vadovams, sušildžiusiems parapijiečių, ypatingai mamų, širdis!

Kviečiame apžvelgti šventės akimirkas:

UncategorizedPermalink

Comments are closed.