Integruota tikybos, dailės ir muzikos pamoka Širvintų bažnyčioje

Gegužės 18 d. Širvintų ,,Atžalyno” progimnazijos 7A ir 7C kl. mokiniai vyko į Širvintų Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčią, kur vyko tikybos mokytojos Renatos Blusevičienės ir dailės mokytojos Ritos Suchockienės suorganizuota integruota dailės, tikybos ir muzikos pamoka ,,Liturginiai indai, drabužiai, muzika ir kt.”. Pamoką netradicinėje erdvėje vedė kun. Adam Adukowski ir vargonininkas Dailius Kavalevskis. Mokiniai susipažino su bažnyčioje naudojamais liturginiais indais, drabužiais, bažnytiniu menu. Klausėsi didžiausio pasaulio instrumento – vargonų – muzikos, susipažino su vargonų sandara.

Integruota tikybos, dailės ir muzikos pamoka praturtino mokinius tiek dvasiškai, tiek žiniomis.

UncategorizedPermalink

Comments are closed.