Širvintų parapijos šeimos šventė mažąsias vaikų Velykėles

Balandžio 24 d. Širvintų parapijos šeimos šventė vis puokštę švenčių: minėjo Gyvybės dieną, šventė Dievo gailestingumo ir Atvelykio sekmadienį (mažąsias vaikų Velykėles), ir, žinoma, parapijos šeimų šventę. Sekmadienio popietę į parapijos namus rinkosi Pirmajai šv. Komunijai besiruošiantys ir šiaip visi norintys dalyvauti vaikai. Vaikučių parapijos namuose laukė tautodailininkė Oksana Graužinienė, kuri vedė vilnos vėlimo edukaciją tema „Margučiai“. Tėveliams tuo metu bažnyčioje vyko užsiėmimas su kunigu Adamu, kuris mokymo metu susirinkusiems kalbėjo apie išpažinties prasmę. Parapijos svečiai Šarūnas ir Audra pristatė Dievo Motinos komandos judėjimą. Tai krikščioniškos poros, sujungtos Santuokos sakramentu, yra pašauktos sekti Kristų meilės, laimės ir šventumo keliu. Dievo Motinos komandos – Šventosios Dvasios dovana – judėjimas poroms visame pasaulyje, kad padėtų joms bręsti ir įgyvendinti santuokinį dvasingumą. Buvo aukojamos Šv. Mišios, per kurias giedojo šeimos centro savanoriai, tai buvo savanorių debiutas. Po vakarinių Šv. Mišių visi šventė agapę, kurios metu vaikai varžėsi margučių ridenimo varžytuvėse, vaišinosi suneštinėmis vaišėmis ir bažnyčios šventoriuje virtais barščiais. Kartas nuo karto iš dangaus prapliupęs lietus neišgąsdino puikiai nusiteikusių parapijiečių ir parapijos svečių.

Ačiū visiems už bendrystę.

Širvintų parapijos šeimos centro savanoriai

Renginio nuotraukas rasite feisbuko paskyroje @sirvintusvarkangelomykoloparapija

UncategorizedPermalink

Comments are closed.