Parapijos jaunimo atstovės po „Lyderių savaitgalio“: „Grįžome su energija ir entuziazmu veikti savo parapijoje“

Širvintų parapijos jaunimo atstovės Roberta, Adrija ir Austėja (Kaišiadorių vyskupijos jaunimo savanorė) vasario 18–20 dienomis dalyvavo „Lyderių savaitgalyje’“, vykusiame Nemajūnuose. Pasak merginų, jas kiti dalyviai ir organizatoriai pasitikto labai šiltai. Savaitgalis buvo kupinas įvairiausių veiklų ir žaidimų.

„Supratome, dėl ko mes džiaugiamės ir kodėl mes turėtume padėkoti vieni kitiems, padėkoti Dievui“, – įspūdžiais dalinosi merginos.  Savaitgalio vadovė Rimantė mokymuose kalbėjo apie lyderystę ir koks turi būti lyderis. 

Kiekvieną dieną dalyviai pradėdavo ir užbaigdavo  malda. Po pusryčių vykdavo rankdarbių užsiėmimai. Kiekvienas dalyvis galėjo pasigamint žvakę,  balandį ir žuvytę. Po rankdarbių jaunuoliai mokėsi giesmių,  nes giedojo per Šv. Mišias su Molėtų jaunimu.

„Su kokiais įspūdžiais grįžome namo? Su energija ir entuziazmu veikti savo parapijoje, su naujomis pažintimis ir labai nuostabia nuotaika“, – naujų minčių ir idėjų įkvėptos atviravo Roberta, Adrija ir Austėja.

Daugiau „Lyderių savaitgalio“ nuotraukų rasite Kaišiadorių vyskupijos jaunimo centro feisbuko paskyroje

UncategorizedPermalink

Comments are closed.