Mažutėlių kampelis Širvintų bažnyčioje

„Leiskite mažutėliams ateiti pas mane…“ – taip evangelijoje pagal Matą Kristus sudraudžia savo apaštalus, neleidusius nunešti mažųjų, kad Jėzus juos palytėtų. Kiekvieną kartą smagu girdėti, kai bažnyčioje meldžiasi ne tik suaugę, bet ir vaikai. Žinoma, jų malda yra savotiška, kupina krykštavimo, judesio, smalsių žvilgsnių. Dažnai norisi, kad tų vaikų būtų daugiau, kad praleistas laikas bažnyčioje, šv. Mišiose paliktų jiems neišdildomą gerumo, malonumo įspūdį, kad jie norėtų kiekvieną sekmadienį aplankyti Jėzų, pasilabinti su kunigu, pakibinti ir išjudinti kokį rimtą ar šypsenas dalijantį parapijietį ar parapijietę.

Tad nuo vasario pirmojo sekmadienio mūsų bažnyčioje specialiai mažiesiems yra ruošiamos užduotėlės. Žinoma, vaikučiai be suaugusiųjų pagalbos neapseis, gal net ir suaugusiems bus įdomu dar kartą persiskaityti evangelijos ištrauką. Kas nespėjote paimti užduočių bažnyčioje, jas rasite prikabintas šiame pranešime. Kitų užduotėlių ieškokite sekmadieniais bažnyčios gale, netoli prie skelbimų lentos. O jei neturėsite galimybių dalyvauti šv. Mišiose, tuomet užduotėles surasite parapijos feisbuko paskyroje @sirvintusvarkangelomykoloparapija ir svetainėje www.sirvintuparapija.lt.

Dievo palaimos Jums!

UncategorizedPermalink

Comments are closed.