Sutuoktiniai atnaujino santuokos įžadus šv. Šeimos dieną

Gruodžio 26 dieną, pirmąjį sekmadienį po Šv. Kalėdų, Širvintų Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje buvo švenčiama Šventosios Šeimos šventė. Šv. Mišių metu parapijos sutuoktinių poros buvo pakviestos atnaujinti santuokos dieną vienas kitam duotus įžadus. Po santuokos įžadų atnaujinimų parapijos klebonas Leonas Klimas sutuoktinių poras palaimino ir palinkėjo, kad tolimesnį kelią sutuoktiniai eitų ne tik kartu su šeima, bet ir kartu su Dievu.

Po Šv. Mišių Šeimos centro savanoriai šventinį susitikimą tęsė parapijos namų salėje, kur dėkojo Dievui už besibaigiančius metus, dėkojo vienas kitam už bendrystę, giedojo Kalėdų giesmes ir aptarė ateities planus. Šeimos centro savanoriai viliasi, kad parapijos Šeimos centro savanorių ratas didės, prisijungs vis daugiau sutuoktinių porų, norinčių tolimesnį gyvenimo kelią keliauti kartu su Dievu, kaip to palinkėjo parapijos klebonas.

Šeimos centro informacija

UncategorizedPermalink

Comments are closed.