Prašome maldos!

„Kas tiki į Dievą, yra tikras, kad Dievas yra jo draugas, daug didesnis ir galingesnis negu gausybė priešų“ (Iš Benedikto XVI katechezės).

Birželio 12 d. 20 val. Kauno „Žalgirio“ arenoje koncertuos rokeris satanistas Marilyn Manson. Jo muzika persmelkta nevilties, smurto, mirties dvasios.

Kviečiame visus geros valios žmones nuo šios akimirkos jungtis į bendrą maldos akciją „Už Tikėjimą, už Viltį, už Meilę“. Koncerto dieną, birželio 12-ąją, kas tik galime, skirkime laiko Švenčiausiojo Sakramento adoracijai. Malda išpažinkime savo tikėjimą. Neleiskime, kad mums diktuotų baimės, neapykantos, mirties kultūra. Nugalėkime blogį gėriu!

Dievo Meilėje, su malda, Nacionalinė Egzorcistų asociacija, Paštuvos seserys karmelitės, Seserys Širdietės

P. S. Širvintų šv. Mykolo Arkangelo bažnyčioje Švenčiausiojo Sakramento adoracija prasidės po vakarinių šv. Mišių (18 val.) ir tęsis iki 23 val. Maldos intencija: už Tikėjimą, už Viltį, už Meilę.