Sutvirtinimas

Sutvirtinimo sakramentas privalomas visiems pakrikštytiesiems, be šio sakramento pilnavertis krikščioniškasis gyvenimas neįmanomas.  Sutvirtinimas, kaip Krikštas ar Kunigystė – teikiamas vieną kartą gyvenime.

Kiekvienais metais Širvintų parapijoje Sutvirtinimo sakramentui ruošiami 8 klasės mokiniai, tačiau jei šio sakramento nepriėmę vyresni jaunuoliai ar suaugusieji – niekada nevėlu jį priimti, tačiau reikalingas pasirengimas sakramentui priimti. Moksleiviai sakramento priėmimui ruošiasi vienus akademinius metus nuo spalio iki birželio mėnesio, pasiruošimas vyksta parapijoje. Sutvirtinimo sakramentui pasiruošti padeda teologijos bakalaurė Laima Lekavičiūtė (mob. tel. 8 679 44326). Užsiėmimai vyksta sekmadieniais parapijos salėje. Sutvirtinamieji į šv. Mišias renkasi sekmadieniais, 18 val.

2013 metais sutvirtinimo sakramentas bus teikiamas birželio mėn. 9 d., 12 val. Sutvirtinimą teiks Kaišiadorių vyskupas Jonas Ivanauskas.