Susitikimas su Dievo Motinos komandos nariais

Šeimos centro savanoriai per pirmąjį susitikimą išsakė norą susitikti su įvairių krikščioniškų šeimų judėjimų Lietuvoje nariais. Rugpjūčio 22 d. į Širvintas atvyko Dievo Motinos komandos nariai Tomas ir Daiva, Šarūnas ir Audra. Svečiai pasidalino savo atsivertimo ir santuokos išsaugojimo istorijomis.

Dievo Motinos komandos esti tam, kad padėtų sutuoktiniams atrasti Santuokos sakramento turtus ir įkūnyti santuokinį dvasingumą. Šios poros savo pavyzdžiu liudija krikščioniškos santuokos svarbą Bažnyčioje ir pasaulyje.

Dievo Motinos komandos – tai santuokinio dvasingumo sąjūdis katalikų Bažnyčioje, į jį įsitraukia susituokusios poros, kurios tiki krikščioniškosios santuokos idealu ir nori:
• likti ištikimos savo Krikšto pažadams;
• į savo gyvenimo centrą statyti Kristų;
• pažinti Dievo valią vyrui ir moteriai, kad ją įvykdytų;
• savo gyvenimu liudyti Dievo meilę;
• perteikti Kristaus žinią pasauliui;
• liudyti krikščioniškąsias vertybes socialinėje ir darbo aplinkoje.

Sąjūdžio tikslas – padėti sutuoktiniams gyventi santuokos sakramento pilnatvėje.
„Dievo Motinos komandų esminis tikslas – padėti poroms siekti šventumo: nieko daugiau ir nieko mažiau“, – rašė įkūrėjas Tėvas Henry Caffarel.

Šis sąjūdis pavadintas Dievo Motinos vardu, nes būtent Marija veda mus link savo Sūnaus Kristaus, kuris yra komandos
narių dvasinio gyvenimo centras. Dėl savo atsidavimo Dievo valiai Marija yra tobulas klusnumo Šventajai Dvasiai pavyzdys, kuriuo turėtų sekti sutuoktinių poros.

Šeimos centro informacija