Šeimos centro savanoriai Žolinės atlaidus šventė Pivašiūnuose

Švč. Mergelės Marijos Dangun Ėmimo iškilmė (Žolinės) Šeimos centro savanoriams yra puiki proga apsilankyti Pivašiūnuose, Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje, kur kasmet vyksta didieji atlaidai. Jie paprastai pritraukia gausų būrį tikinčiųjų, nors šiais metais – kiek mažesnį.

Prieš pagrindines dienos šv. Mišias vyskupijos Šeimos centrų savanoriai, kaip šventoji šeima prieš daugelį metų keliavo į Betliejų, taip su vėliavomis ir asilėliu priešaky ėjo į šventovę.

Mišiose dalyvavo Lietuvos vyskupai, piligrimai iš visos Lietuvos ir kitų šalių Seimo nariai, vyskupijos Šeimos centrų savanoriai.

Iškilmių metu susirinkusieji galėjo klausytis Kaišiadorių vyskupijos parapijų jungtinio choro, Didžiosios kunigaikštienės Birutės bataliono orkestro. Atnašas nešė vyskupijos šeimos centrų savanoriai.

Kaip ir kasmet žmonės į atlaidus plaukė su gyvų ar džiovintų gėlių puokštelėmis rankose, kurios buvo šventinamos.

Šv. Mišios buvo aukojamos bažnyčios šventoriuje lauke, jų metu buvo meldžiamasi už šeimas.

Kai kurie tikintieji meldėsi ir bažnyčios viduje prie žymiojo Dievo motinos su kūdikiu paveikslo.

Po Šv. Mišių Šeimos centrų savanoriai susitiko švęsti agapės, pabūti drauge, sudalyvauti ekskursijoje po Pivašiūnų šventovę.

Džiaugiamės galėję pabūti drauge su tikinčiaisiais.

Šeimos centro informacija