Jaunimo pramogos kūnui ir sielai

Širvintų parapijos vikaras kunigas drauge su jaunimu susiorganizavo kelionę į Vilnių. Joje buvo numatytos pramogos ir kūnui, ir sielai. Vieną kelionės dalį sudarė poilsis vandens parke, o kitą – piligriminė kelionė į kelias šventoves – Šv. Faustinos vienuolyną ir Aušros Vartus.

Akimirkos iš jaunimo atsiminimų: „Išvykome į Vilnių. Aplankėme Šv. Faustinos nameli, kur buvo išsakytas ir užrašytas Gailestingumo vainikėlis. Nepraleidome progos pasimelsti Dievo gailestingumo, kur yra pirmasis originalus nutapytas Jėzaus paveikslas, ir Šv. Dvasios bažnyčiose.

Aplankėme vienuolyną, kuriame buvo nutapytas Jėzaus paveikslas. Ten susitikome su Jėzaus gailestingumo seserimis, kurios maloniai mus sutiko ir papasakojo apie seserį Faustiną ir Dievo gailestingumo vainikėlį.

Vėliau meldėmės prie Aušros Vartų.

kai pasotinome savo sielą, leidome atsikvėpti kūnui – pramogavome vandens parke, čiuožinėjome, buvome pirtyje, mirkome sūkurinėse voniose.

Prasmingai praleidome laiko. Grįžome namo kupini įspūdžių.“

UncategorizedPermalink